«Вибачте, війни далекі, що приношу квіти додому»
02 грудня, 2023 у 15:27 | 1,747 | Редактор: Ірина Мироненко
![Рядок польської нобеліантки Віслави Шимборської обрано для розповіді про українсько-польське зібрання і конкурс декламування віршів ювілярки. Подію влаштували Харківський національний університет імені Каразіна та польські дослідники гуманітарних процесів Східної й Центральної Європи . 2023-й – рік сторічного ювілею Шимборської. Народилася у Великопольщі – воєводстві-партнері Харківської області. 4 грудня минає 205 років від започаткування у Харківському університеті – єдиному тоді на величезному освітньому просторі – польських студій.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/02_12_23/656b326e9c441.jpg)
Рядок польської нобеліантки Віслави Шимборської обрано для розповіді про українсько-польське зібрання і конкурс декламування віршів ювілярки. Подію влаштували Харківський національний університет імені Каразіна та польські дослідники гуманітарних процесів Східної й Центральної Європи . 2023-й – рік сторічного ювілею Шимборської. Народилася у Великопольщі – воєводстві-партнері Харківської області. 4 грудня минає 205 років від започаткування у Харківському університеті – єдиному тоді на величезному освітньому просторі – польських студій.
Ще декілька актуальних новин на зараз